نرده راه پله مرز جدا کننده ی فضای میان پله و کف

نرده راه پله به عنوان مرز مرئی جدا کننده پله و راه پله از فضای تو خالی و مرتفع میان کف و پله ها، دارای عملکردی کاربردی می باشد. به عقیده من پله ها و راه پله ها در معماری یک ساختمان از جمله عناصری می باشند که جلوه ای شکیل و زیبا و وجهه ای پر شکوه و هیبت به ساختمان می بخشند. هر چند امروزه بیشتر آسانسور ها مورد استفاده قرار می گیرند و افراد کمتر از راه پله استفاده می کنند اما با این حال نقش کلیدی که راه پله ها در یک ساختمان ایفا می کنند غیر قابل انکار می باشد.

نقش نرده راه پله در ایمنی

نرده راه پله به عنوان عضوی ضروری می باشد که می بایست کنار راه پله ها قرار گیرد. راه پله ها با وجود نقش کلیدی که در متصل کردن طبقات به هم دارند، اما به تنهایی و بدون نرده راه پله وجودشان تنها به عنوان عنصری آسیب زننده و بدون ایمنی شناخته می شود. از آنجایی که راه پله ها تنها برای استفاده بزرگسالان نیستند و کودکان نیز برای رفت و آمد از راه پله استفاده می کنند، نبود نرده راه پله می تواند بسیار خطرات جبران ناپذیری را به جا بگذارد. هرچند خطر آفرینی راه پله بدون نرده راه پله، برای افراد بزرگسال نیز کمتر از کودکان نمی باشد. بنابراین نرده راه پله عنصری اصلی و بسیار ضروری در یک ساختمان می باشد.

نرده راه پله

جلوه بصری نرده راه پله

علاوه بر آن نرده راه پله جلوه ی باشکوهی را به راه پله و ساختمان می بخشد. راه پله هایی بدون نرده را در ذهنتان تصور کنید؛ می بینید، راه پله ها بدون نرده چقدر می توانند فضا را کسل کننده و بی روح جلوه دهند. بنابراین با وجود اینکه از نظر ایمنی حضور نرده راه پله بسیار حائز اهمیت می باشد و از اتفاقات جبران ناپذیر بسیاری جلوگیری می کند، می بینیم که نرده راه پله از نظر زیباشناختی نیز در جایگاه ویژه ای قرار دارد و با وجود این عنصر در کنار راه پله هایی که یک ریتم تکراری و مشخص دارند و در برابر چشم حالتی خسته کننده ایجاد می کنند و حالت بصری جذابی ندارند، می توان این حالت خسته و کسل کننده را در هم شکست و نابود کرد.

همانطور که در بالا ذکر شد نرده راه پله علاوه بر ایجاد ایمنی از نظر بصری و زیبا شناختی نیز جایگاه ویژه ای را برای خود باز کرده است؛ بنابراین در انتخاب نوع و شکل نرده راه پله می بایست دقت لازم را اعمال کرد تا جلوه ی بصری زیبایی را به ساختمان و منزل تزریق کرد.

 

نرده راه پله لوکس، نرده ای زیبا و ایمن

متریال های ساخت نرده راه پله

امروزه تنوع جنس نرده راه پله بسیار زیاد می باشد و نرده ها در انواع گوناگون متریال ها، جنس ها و رنگ های بسیاری ساخته و عرضه می شوند. از انواع متریال هایی که در نرده راه پله به کار می روند می توان به فلز، چوب و شیشه اشاره کرد که هر کدام از این متریال ها را می توانید با توجه به سلیقه و انتخاب خود و راه پله های مکانی که می خواهید نرده ها را به آن پیوست کنید انتخاب بکنید. هرکدام از این متریال ها ویژگی های مثبت مخصوص به خود را دارند اما باید به عرضتان برسانم که نرده راه پله با متریال فلز یک آلترناتیو فوق العاده می باشد که می توانید برای حفاظ راه پله های خود آن را انتخاب کنید.

احتمالا در ذهنتان این سوال شکل می گیرد که چرا نرده های فلزی گزینه ی بهتری از دیگر نوع متریال نرده ها می باشند؟ اجازه بدهید تا پاسخ این سوال احتمالی شکل گرفته در ذهنتان را برایتان شرح بدهم و در آخر انتخاب را به خودتان بسپارم تا با توجه به سلیقه و اطلاعات خودتان آلترناتیو بهینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بگذارید این گونه و با یک سوال جزئی خصوصیات این جنس، متریال مرغوب شکل دهنده نرده را آغاز کنم. اولین واژه و صفتی که با شنیدن کلمه فلز در ذهنتان شکل می گیرد چیست؟ به احتمال ۹۹ درصد سریعا و بدون فکر واژه محکم و قوی بودن در ذهنتان نقش می بندد. این طور نیست؟ بله؛ کاملا درست است نرده راه پله فلزی دارای استحکامی بی نظیر می باشد. این استحکام فوق العاده و بالایی که فلز دارد موجب می شود این جنس متریال برایمان بلدتر شود و امکان انتخاب آن، درصد بیشتری را نسبت به دیگر متریال ها به خود اختصاص دهد. نرده

 

نرده راه پله  CNC با جلوه ای خاص و بی نظیر

نکته دیگری که این نوع متریال دارد، عمر طولانی آن می باشد که تا مدت ها می تواند همراه مناسبی برای راه پله ها باشد. علاوه بر آن ایمنی چشمگیر نرده راه پله فلزی می باشد که در میان دیگر متریال ها جایگاه برتری را برای آن رقم می زند.

از داستان های مربوط به استحکام و ایمنی که بگذریم به تنوع در طرح این متریال می رسیم. نرده راه پله فلزی با تنوع بسیاری که در طرح ها و نقش هایش دارد می تواند آخرین برگ برنده اش را نیز نشان دهد.

می بینید تمام آنچه انتظار داریم را این متریال محبوب با اختلاف امتیاز بالا از دیگر متریال ها به خود اختصاص می دهد.

احتمالا برای خرید این نوع نرده ترغیب شده باشید اما در اینجا چیز دیگری است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. آیا تمام نرده های فلزی کیفیت مشابهی دارند؟ البته که نه؛ نرده های بسیاری با کیفیت های مختلف در بازار، در انتظار خریداری شدن می باشند. برای داشتن نرده ای با ویژگی های ذکر شده در مطالب فوق می بایست به کیفیت این نرده های فلزی نیز توجه کرد.

 

نرده راه پله فرفورژه نرده ای زیبا و خوش نقش

برند کاوه کمپانی

برند کاوه کمپانی از جمله برندهای محبوبی می باشد که با تلاش فراوان این نرده ها را تهیه و عرضه می کند. برند کاوه کمپانی نرده راه پله را در مدل های فرفورژه، مدرن، CNC و لوکس ارائه می دهد.

برند کاوه کمپانی نرده راه پله مدرن را به دلیل ساده تر بودن نسبت به دیگر مدل ها، با قیمت مناسب تری نسبت به دیگر مدل ها عرضه می کند؛ چرا که این مدل از نرده ها ریتم ساده ای دارند.

نرده راه پله فرفورژه دارای نقش و نگارهای بسیاری می باشد و از جمله مدل های محبوب می باشد که طرفدارن بسیاری را به خود اختصاص داده است.

نرده راه پله CNC از جمله مدل های به روز و زیبایی می باشد که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

نرده راه پله لوکس از جمله محبوب ترین مدل ها می باشد که دارای ظاهری بسیاری زیبا و خاص می باشد. این مدل از نرده ها در ترکیب با متریال های دیگر ساخته می شود که به همین جهت بسیار متفاوت و چشمگیر تر از دیگر مدل ها جلوه می کند.

سامانه فروش کاوه  در پی آن می باشد تا نرده هایی با کیفیت بالا و بی نظیر برای شما عزیزان فراهم کند تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی برای راه پله های خود نرده راه پله تهیه کنید. برند کاوه کمپانی با در نظر گرفتن مخاطبان بی نظیر و خاص خود، طرح ها و نوع های مختلفی از نرده را با بهترین کیفیت برای راه پله ها تهیه می کند تا شما مخاطبان گرامی با توجه به سلیقه ی خاص و بی همتایتان نرده ای را که مد نظرتان می باشد را انتخاب کنید. برند کاوه کمپانی سعی کرده است تمام آنچه که در نظرتان برای یک انتخاب عالی اهمیت دارد را در ساخت نرده ها لحاظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code